REALIZACJA TRANSMISJI ONLINE, LIVE STREAMING

Epidemia koronawirusa sprawiła, że świat wywrócił się do góry nogami niemal że w każdej dziedzinie życia. Niestety nasza branża stanęła pod wielkim znakiem zapytania i nikt nie wie kiedy wszystko wróci do normy. Zostaliśmy poddani straszliwej próbie, a nasze wszystkie realizacje zostały odwołane dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Ale nie poddajemy się i walczymy do końca, a nie będąc obojętnym na zaistniałą sytuację, rozwijamy nasze usługi związane z realizacjami online, poszerzając nasze zaplecze techniczne o kolejne produkty.
Oferujemy wynajem i obsługę sprzętu potrzebnego do realizacji wydarzeń online w jakości pro fullHD 1080p.. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne do realizacji transmisji na żywo, streamingu czy rejestracji audio-video wydarzeń jak szkolenia, webinaria, konferencje, koncerty,seminaria, wydarzenia medyczne i inne.
Oferujemy streaming w dowolnie wskazane miejsce jak strona www., profil FB, Youtube czy dowolną platformę internetowa. Zapewniamy pełen profesjonalizm, sterylność i bezpieczeństwo.