Najbardziej podobały mi się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej i kurs kulinarny. Najmniej: grupowe doradztwo zawodowe. Grupa była fajna – można się było w niej dogadać, inni uczestnicy pomagali, tłumaczyli.

Justyna


Na zajęciach w Klubie zdobyłam dużo wiedzy: jak prowadzić budżet domowy, z dietetyki i fizjoterapii, uzależnień. Ta wiedza jest przydatna w życiu codziennym. Poza tym, dzięki Klubowi, dzisiaj lepiej organizuję się na co dzień, zaczęłam dbać o siebie – już nie jestem szarą myszką. W grupie uczestników zaprzyjaźniliśmy się – spotykamy się, odwiedzamy.

Ewelina


W Klubie poznałam ciekawych ludzi – uczyliśmy się cierpliwości, tolerancji dla siebie nawzajem, wspierania się. Uzyskałam bardzo konkretną wiedzę, którą stosuję na co dzień i którą podzieliłam się z sąsiadką. Zajęcia miały zróżnicowaną tematykę. Najfajniejsze były te z fizjoterapii i kurs kulinarny.Dzięki Klubowi byłam aktywna, nie siedziałam w domu – np. odwiedziłam muzeum i zakład karny.

Monika


W Klubie był bardzo fajny program, który pozwalał na zdobycie wiedzy na szereg różnych ciekawych tematów, szczególnie domowego budżetu, uzależnień. Na plus było bycie w grupie, uczenie się od innych ludzi.

Olga


Z zajęć w Klubie poleciłabym kurs kulinarny i zajęcia komputerowe. Dla mnie stresujące było wypowiadanie się na forum grupy, szczególnie mówienie o sobie, ale w grupie można też ukryć się za osobami, które dużo mówią 🙂

Wiesława


W Klubie fajne jest to, że można dobrać sobie kurs zawodowy według własnych potrzeb. Najlepsze zajęcia to te z Akademii Kultury: wycieczki, ciekawa forma, miłe spędzenie czasu, prowadzący potrafił zainteresować tematem.

Łukasz


W Klubie bardzo mi się podobało, mogłabym jeszcze do niego chodzić. Można poznać nowych ludzi – grupa była fajna, zgrana. Wszystkie tematy zajęć były przydatne, zawsze można się było czegoś dowiedzieć, skorzystałam z różnej wiedzy.

Magda